top of page
BM_WKMa.jpg

Zgodnie z Zarządzeniem nr 113/2022  Burmistrza Wołomina  z dnia 04.05.2022r. w sprawie wprowadzenia regulaminu zasad weryfikacji uprawnień, wydawania i używania  „Wołomińskiej Karty Mieszkańca” i "Wołomińskiej Karty Mieszkańca Senior" oraz Regulaminu  współpracy partnerów z Gminą Wołomin w ramach programu  „Wołomińskiej Karty Mieszkańca” i "Wołomińskiej Karty Mieszkańca Senior" posiadaczom Karty przysługują następujące zniżki na korzystanie z usług pływalni:

 

  1. 30% na zakup biletów jednorazowych 60 minutowych, w godzinach otwarcia obiektu, 7 dni w tygodniu z możliwością korzystania z kompleksu odnowy biologicznej – jeden raz dziennie

  2. 10 % na zakup karnetów na usługi sportowo – rekreacyjne od cennika podstawowego

  3. Wołomińska Karta Mieszkańca jest spersonalizowanym dokumentem i może posługiwać się nią jedynie osoba , na którą Karta została wydana.

  4. Zniżki oferowane posiadaczom Wołomińskiej Karty Seniora nie łączą się ze zniżkami dla posiadaczy Wołomińskiej Karty Mieszkańca i nie muszą być tożsame.

 

 

  • Zarządzeniem nr 113/2022  Burmistrza Wołomina  z dnia 04.05.2022r. w sprawie wprowadzenia regulaminu „Wołomińskiej Karty Mieszkańca”

bottom of page