Uwaga, konkurs :)

Pandemia :koronawirusa" nie sprzyja dyscyplinie pływania , jednak my nie zapominamy o naszych klientach a czas zamknięcia spróbujemy przekuć w coś pożytecznego i efektywnego 😉Odliczając dni do otwarcia pływalni , przygotowaliśmy dla Państwa konkurs.


W dniu 08.01.2021r. oraz 15.01.2021r. na koncie Pływalnia Ośrodka Sportu i Rekreacji „Huragan” w Wołominie na Facebooku o godzinie 11.00 będzie publikowane pytanie, związane z działalnością Pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji „Huragan” w Wołominie.


Odpowiedzi należy udzielać wyłącznie pod postem w formie komentarza, inne formy odpowiedzi nie będą uwzględniane. Przy czym, nie dopuszcza się edytowania komentarzy, zmieniania ich.

Podanie prawidłowej odpowiedzi kończy konkurs w danym tygodniu.


Kolejność prawidłowych odpowiedzi ustala się na podstawie kolejności opublikowanych komentarzy pod zadanym pytaniem na profilu Pływalnia Ośrodka Sportu i Rekreacji „Huragan” w Wołominie.Regulamin Konkursu3
.pdf
Download PDF • 226KB

241 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Rozstrzygnięcie konkursu „NASZA PŁYWALNIA MA 10 LAT”

Nagrody Burmistrz Wołomina Elżbiety Radwan: w kat. A - Aleksander Dąbrowski w kat. B - Lena Ołdakowska w kat. C - Aniela Krukowska Nagrody Jubileuszowe Dyrektora OSiR Huragan Krzysztofa Gawary : w kat