top of page

Wszystkie osoby zainteresowane zajęciami nauki pływania....

Szanowni Państwo,

Informujemy, że lekcje nauki i doskonalenia pływania na terenie Pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wołominie mogą prowadzić wyłącznie instruktorzy OSiR Wołomin lub osoby, które zawarły pisemną umowę z OSiR Huragan w Wołominie na prowadzenie takich zajęć.

Zasada ta dotyczy każdej formy zajęć (indywidualnych, grupowych, płatnych, nieodpłatnych) prowadzonych na terenie Pływalni (pkt. 52 Regulaminu Pływalni).

Administracja Obiektu zastrzega sobie prawo do odmowy sprzedaży biletów osobom nagminnie łamiącym obowiązujące regulaminy. Osoby te mogą nie zostać wpuszczone na teren pływalni OSiR „Huragan” w Wołominie.

Zaznaczamy, że kierownictwo obiektu nie odpowiada za wypadki wynikłe z nieprzestrzegania Regulaminu.

Wszystkie osoby zainteresowane zajęciami nauki pływania prosimy o kontaktowanie się z pływalnią i firmami, które mają podpisaną umowę z OSIR na prowadzenie zajęć. Lista firm uprawnionych do prowadzenia zajęć dostępna jest na stronie:

964 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Doszło do nieprzyjemnego incydentu

20 stycznia na terenie pływalni doszło do nieprzyjemnego incydentu. W godzinach popołudniowych ktoś wybitnie nieodpowiedzialny rozpylił substancję o bardzo nieprzyjemnym zapachu. Bezzwłocznie zarządzo

Comments


bottom of page