top of page

Wprowadzeniem tzw. "żółtej strefy "

Szanowni Państwo,

w związku z wprowadzeniem tzw. "żółtej strefy " na terenie całego kraju , informujemy, że od dnia 10.10. 2020 r. na Pływalni OSiR "Huragan" w Wołominie obowiązuje

limit osób jednocześnie korzystających z pływalni - 114 osób

W strefie odnowy biologicznej nadal obowiązują ograniczenia:

• 3 osoby w każdej saunie suchej

• 3 osoby w grocie solnej

• Sauna parowa nieczynna

• Studnia lodowa jedna osoba

na teren obiektu może wejść wyłącznie osoba zdrowa, która nie wykazuje objawów chorobowych takich jak : gorączka , kaszel, duszności oraz bez objawów jakiejkolwiek ostrej infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych , nie przebywająca na kwarantannie lub izolacji domowej oraz nie zamieszkująca z osobami przebywającymi na kwarantannie bądź objętych izolacją domową.

Wszystkie osoby przebywające na terenie Pływalni OSiR „Huragan” w Wołominie mają obowiązek zakrywania ust i nosa, w szczególności przy pomocy odzieży lub ich części, maski, maseczki albo przyłbicy. Osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni, z której należy bezpośrednio udać się pod natrysk i poprzez brodzik przejść do basenu. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.

Przed wejściem i po wyjściu z pływalni KAŻDY klient jest zobowiązany do dezynfekcji rąk.

Bezpośrednio przed kasą/szatnią może znajdować się jedna osoba.

Zalecamy ograniczenie pobytu w obiekcie do czasu kąpieli w basenie i przebrania się.

Stojąc w kolejce przed wejściem, w szatni, przebieralni, toaletach, natryskach, itp. należy zachować minimum 1,5 metrowy dystans.

285 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Doszło do nieprzyjemnego incydentu

20 stycznia na terenie pływalni doszło do nieprzyjemnego incydentu. W godzinach popołudniowych ktoś wybitnie nieodpowiedzialny rozpylił substancję o bardzo nieprzyjemnym zapachu. Bezzwłocznie zarządzo

Comments


bottom of page