Pływalnia OSiR „Huragan” w Wołominie rozpocznie działalność najwcześniej 16 czerwca 2020 r.

Aktualizacja: 30 lip 2020

Szanowni Państwo, Pływalnia OSiR „Huragan” w Wołominie rozpocznie działalność najwcześniej 16 czerwca 2020 r.

Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości usług oraz bezpieczeństwo osób korzystających z pływalni. W związku z rządową informacją o możliwości wznowienia pracy basenów oraz zgodnie z zaleceniami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej zleciliśmy wykonanie pełnego zakresu badań parametrów wody, zarówno fizykochemicznych, jak i mikrobiologicznych.

Otwarcie obiektu nastąpi po otrzymaniu wszystkich wyników badań, które potwierdzą, że woda na pływalni spełnia normy Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz.U. Z 2015 r., poz.2016 r.) oraz po pozytywnej opinii Powiatowej Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej w Wołominie.

Jednocześnie informujemy, że pływalnia dostosowuje swoją działalność do wszystkich zaleceń Państwowego Zakładu Higieny oraz Wytycznych dla funkcjonowania basenów i saun w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce opublikowanych przez Ministerstwo Rozwoju i Główny Inspektorat Sanitarny w dniu 1.06.2020 r.

O ostatecznym terminie otwarcia pływalni miejskiej w Wołominie poinformujemy w oddzielnym komunikacie.

470 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Rozstrzygnięcie konkursu „NASZA PŁYWALNIA MA 10 LAT”

Nagrody Burmistrz Wołomina Elżbiety Radwan: w kat. A - Aleksander Dąbrowski w kat. B - Lena Ołdakowska w kat. C - Aniela Krukowska Nagrody Jubileuszowe Dyrektora OSiR Huragan Krzysztofa Gawary : w kat